Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavlor 15343251

nr 1534 3251

Textiltavlor

2 st, Käthe Maslo. Signerad, daterad 1984. Längd: 55-62. Bredd: 51-53 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 april 2023
kl 18:15:12